Yönetim Kurulu

Mesaj
Dünyadaki en büyük endüstrilerden biri olan Demir ve Çelik Sektörüne hizmet sağlamanın önemini kabul etmekle sürekli iyileşme göstererek, GEMKOM, kendisinin durmadan yükselen başarı grafiği ve sektörün ekonomisine yaptığı katkıları ile haklı bir zevk almanın keyfini yaşamaktadır.

En ileri teknolojilere, küresel standartlarda kalite üretimine, sosyal ilişkilere yönelik önemli mühendislik potansiyeli ve girişimleri ile endüstrinin büyümesi ve gelişmesi için faydalı pozisyonumuzu sürdürmeye kararlıyız.

Bugün, yeniliğin ve ekonomik büyümenin kaynağı olmayı gösteren bir şirket olarak, pazarın gereksinimlerini önceden tespit etmek ve bunları yeni ve yenilikçi çözümlerle karşılamak amacı ile faaliyetlerimizi sürdürmekteyiz. Bilgiyi yaratmak, değiştirmek ve kullanmak gibi araçların teknolojik gelişimin en büyük ayrıntıları olduğu gerçeğinin bilincindeyiz.

İnsan kaynağı, teknoloji ve üretimin entegrasyonunu bütün faaliyetlerimizde mümkün olabilecek en iyi tarzda yönetmekteyiz. Şirketimiz deniz aşırı şubelerimizin “küreselleşmek için yerelleşmek ihtiyacındayız” felsefesi ile başarılı bir şekilde bütünleşen Türk Mühendisliğinin dünya çapındaki başarısı ve kalite, maliyet ve hızlı teslim zamanı vasıtası ile elde edilen müşteri memnuniyetini göstermektedir.

Yüksek motivasyonlu mühendislik kadromuz ve deneyimli insan gücümüzle hayata geçirilmiş başarılı projelerimiz ile gururluyuz. Uzun vadede başarımızı sürdürmek için insan kaynaklarına sürekli olarak yatırım yapmaktayız.

Bugün, Kuzey Amerika’dan Uzak Doğuya kadar dünyanın her bölgesine yapılan ihracatlarımızla, Dünyanın Demir ve Çelik Piyasasında ISO 9001-2008 ve EN3834-2 kalite sertifikaları kapsamında hem yedek parçalar ve hem de anahtar teslimi projelerin kalite odaklı üretimindeyiz.

Nihai hedefimiz basittir; amacımız siz müşterilerimize demir ve çelik alanında en hızlı hizmeti ve mümkün olan en iyi uygulanabilir sistemleri / çözümleri sağlamak ve böylece her birinizi tatmin etmektir.