Yeşil Alan Projeleri

Yeşil Alan Projeleri

Tasarım çelik fabrikası makineleri ve ekipmanları alanındaki en son teknolojiyi dikkate alır.

Yerleşim düzeni aşağıdaki sonuçları elde etmek için fabrikadaki malzeme yönlendirme mantığından en iyi şekilde faydalanır:
Minimum miktarda işgal edilen alan
İhtiyaç duyulan personelin optimizasyonu
Üretim zamanlarının ve maliyetlerinin optimizasyonu
En iyi hurda kullanılması
Gelecek te fabrikayı genişletme düşüncesi

Çelikhanenin yerleşim düzeni ve Yardımcı Tesislerin yeri en iyi hammaddeler, yarı mamuller ve atık malzemeler gibi lojistik için fabrika içinde dikkatli bir şekilde analiz edilmiş bulunmaktadır


Tasarım Odağı
Sınırlı yatırım maliyetleriYüksek kaliteli ürünler
Yüksek verimlilik
Maksimum işletim basitliği
İşletim güvenilirliği
Çeşitli piyasa taleplerini karşılamak için maksimum esneklik

Tesisi, süreç kontrolü mühendisliğinin yanı sıra, metal üretimi ve haddeleme için mekanik ve teknolojik mühendislik de dahil olmak üzere kanıtlanmış, dünya çapında önder ürünlerle optimize edilmiş süreçler için düzenlemekteyiz.
Entegre, çevirim içi ve çevirim dışı süreç modelleri pratik deneyimin onluk yıllarını yansıtmakta ve güvenilir, artırılabilir kaliteyi güvence altına almaya yardım etmektedir.

Süreç mühendisliği uzmanlığımız bu ürünleri komple tesis çözümlerine kaynaştırmakta ve ayrıca yukarı ve aşağı akış süreçlerini düzenlemektedir.

Bu çözümler, hammaddeler ve ortaya çıkan ürünler ile ilgili geniş esnekliğin yanı sıra, optimum kaynak kullanımı, en aza indirilmiş bekleme zamanları ve azaltılmış bakım ve yedek parça maliyetleri için temeldir.

Rekabetçi üretim için ilave faktör bilgi işlemenin kalitesidir.

Üretim verileri birleştirilmeli ve optimum üretim akışını güvence altına almak için planlama verileri ile kıyaslanmalıdır.