Hakkımızda

GEMKOM HAKKINDA

GEMKOM deki kuruluşundan beri Türkiye’nin hem içinde ve hem de yurt dışında çelik endüstrisine hizmet vermektedir. Türkiye’nin en önemli imalat üssünün ortasında yerleşik durumdadır.

GEMKOM en büyük Türk mühendislik ve imalat şirketlerinden biridir.

GEMKOM, bu bağlamda “anahtar teslimi” çözümlerin yanı sıra, küçük haddehaneler (Çelikhane ve Haddehaneler) için tesisler ve ekipmanlar sağlamaktadır.

GEMKOM Çelikhane ve Haddehaneler için ekonomik olarak uygun çözümler sunmakta ve ayrıca Avrupa Standartlarında Mühendislik Hizmetleri sağlamaktadır.

GEMKOM mevcut tesis ve ekipmanların yenilenmesi/güncellenmesinin yanı sıra, yeşil alan projeleri için de komple tasarım ve imalat faaliyetlerini sürdürmektedir.

GEMKOM Çelikhane, Haddehaneler ve Gaz Giderme Sistemler için yedek parçalar ve bileşen parçalar imal etmektedir.

GEMKOM çelik üretimine teknik yardım ve danışmanlık hizmeti sağlamaktadır.

GEMKOM işgücü en iddialı projeleri bile üstlenmek için modern bir makine parkı ile 750 den fazla uzmanlaşmış kadrodan oluşmaktadır. Projelerin tasarım ve yönetiminde 270′ den fazla mühendis ve idari personel yer almaktadır. GEMKOM insan faktörünün önemine ve kendi uzun vadeli başarısının sürekli iyileşmesine inanmaktadır.

GEMKOM genel fabrika tasarımı, enerji verimliliğini artırır, bitmiş ürünlerin kalitesini artırır, çevresel gereksinimleri minimum bir maliyette ve sürecin/çevresel gereksinimlerin daha iyi koordinasyonu ile karşılarken, düşük üretim maliyetlerine, daha yüksek süreç esnekliğine, artan verimliliğe odaklanmaktadır.